Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, př. org.
v
v

Změny v rozvrhu Monday 6. 12.

Třídy 8.O a 2.S - Neviditelná výstava
Dozor Hebelková, Hlaváčová
Žáci třídy 8.O, kteří na exkutzi neodjíždí, se vzdělávají ve třídě 4.AB.

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
8.O Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Baranyková Regina - .. - Zm - .. - -
Hebelková Karla - .. - - - .. .. .. ..
Hlaváčová Barbora - .. - Ka Ka Ka
Ježková Martina - - - - Vo - ET ET Vo
Králová Dagmar - .. - Fi - - -
Kuříková Jana - .. - Fi .. KJ ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Novák Zdeněk
8 přesun << ZSV 4.B+ 205 z 10. hod
10 přesun >> ZSV 4.B+ na 8. hod
Votočková Lenka
5 supl. (Je Absc) TV 4.O mim dozor
9 supl. (Je Absc) Z 3.B+ 204 dozor
Erlebach Tomáš
7 spojeno (Je Absc) TV 4.V (Chl)+ mim
8 spojeno (Je Absc) TV 4.V (Chl)+ mim
Fišerová Iveta
3 spojeno (Kv Absc) M 2.S (NJ2) 314
3 supl. (Kř Absc) M 2.S (NJ1) 313 dozor
Hebelková Karla
1. - 9. les.dozor exkurze
Hlaváčová Barbora
1. - 8. les.dozor exkurze
Chlumová Kateřina
1 přesun >> BiE 1.S na 2. hod
2 přesun << BiE 1.S 317 z 1. hod
Chrtková Michaela
6 změna AJ 3.S (AJ1) 212
Kadavá Denisa
6 změna OŠE 2.S (OŠE1) 313
6 spojeno (Hč de) OŠE 2.S (OŠE2) 313
7 změna OŠE 2.S (OŠE1) 313
7 spojeno (Hč de) OŠE 2.S (OŠE2) 313
8 změna OŠE 2.S (OŠE1) 313
8 spojeno (Hč de) OŠE 2.S (OŠE2) 313
Koucká Eva
9 odpadá ICT 8.O
Koudelková Jana
4 odpadá ČJL 8.O
5 spojeno (Kř Absc) NJ 1.A 202
Šrámek Vojtěch
1 přesun >> AJ 4.A na 4. hod
4 přesun << AJ 4.A 205 z 1. hod
Václová Lucie
4 supl. (Hč de) ČJL 2.S 313 dozor
5 supl. (Hč de) ČJL 1.S 317 dozor
Vydrová Miroslava
6 přesun << D 4.B+ 205 z 8. hod
8 přesun >> D 4.B+ na 6. hod
Zemánek Mojmír
3 supl. (Ba Absc) M 3.B 315 za odpadlou
3 odpadá M 8.O
Změny v rozvrzích tříd
4.O
5 TV mim supluje Vo (Je)
5.O
9 Bi odpadá (Hb)
8.O
1. - 9. les. Obecná absence třídy
1.A
5 NJ 202 spojí KJ (Kř)
2.A
1 AJ odpadá (Ba)
3.A
9 Z 204 supluje Vo (Je)
4.A
1 AJ přesun >> na 6.12. 4. hod
4 AJ 205 přesun << Šm z 1. hod
4 NJ odpadá (Kř)
6 D 205 přesun << Vd z 8. hod
6 Bi odpadá (Hb)
8 ZSV 205 přesun << Nk z 10. hod
8 D přesun >> na 6.12. 6. hod
10 ZSV přesun >> na 6.12. 8. hod
3.B
3 M 315 supluje Zm (Ba)
9 Z 204 supluje Vo (Je)
4.B
1 NJ odpadá (Kř)
6 D 205 přesun << Vd z 8. hod
6 Bi odpadá (Hb)
8 ZSV 205 přesun << Nk z 10. hod
8 D přesun >> na 6.12. 6. hod
10 ZSV přesun >> na 6.12. 8. hod
4.I
7 TV Chl mim spojí ET (Je)
8 TV Chl mim spojí ET (Je)
4.V
7 TV Chl mim spojí ET (Je)
8 TV Chl mim spojí ET (Je)
1.S
1 BiE přesun >> na 6.12. 2. hod
2 BiE 317 přesun << ChK z 1. hod
2 OŠE odpadá (Hč)
5 ČJL 317 supluje (Hč)
2.S
3 M NJ2 314 spojí Fi (Kv)
3 M NJ1 313 supluje Fi (Kř)
4 ČJL 313 supluje (Hč)
6 OŠE OŠE1 313 změna Ka
6 OŠE OŠE2 313 spojí Ka (Hč)
7 OŠE OŠE1 313 změna Ka
7 OŠE OŠE2 313 spojí Ka (Hč)
8 OŠE OŠE1 313 změna Ka
8 OŠE OŠE2 313 spojí Ka (Hč)
3.S
6 AJ AJ1 212 změna Ch
6 NJ NJ2 odpadá (Kř)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou